CLÀSSIQUES

 

Resultat d'imatges de LOGO Tour Down Under

 

Etapa Vencedor Classificació general Classificació de la muntanya Classificació dels esprints Classificació dels joves Combatiu del dia Classificació per equips
1 André Greipel André Greipel Nicholas Dlamini André Greipel Caleb Ewan William Clarke Bora-Hansgrohe
2 Caleb Ewan Caleb Ewan Caleb Ewan Jaime Castrillo Bahrain-Merida
3 Elia Viviani Scott Bowden
4 Peter Sagan Peter Sagan Peter Sagan Egan Bernal Zak Dempster
5 Richie Porte Daryl Impey Thomas De Gendt
6 André Greipel Logan Owen
Classificació final Daryl Impey Nicholas Dlamini Peter Sagan Egan Bernal No s’entrega Bahrain-Merida

 

Resultat d'imatges de ABU DHABI TOUR ciclismo

Etapa Vencedor Classificació general Classificació per punts Classificació dels joves Classificació dels esprints Classificació per equips
1 Alexander Kristoff Alexander Kristoff Alexander Kristoff Caleb Ewan Nikolay Trusov Bardiani CSF
2 Elia Viviani Elia Viviani Elia Viviani Danny van Poppel Quick-Step Floors
3 Phil Bauhaus Phil Bauhaus Bahrain-Merida
4 Rohan Dennis Rohan Dennis Miles Scotson BMC Racing
5 Alejandro Valverde Alejandro Valverde Miguel Ángel López Bora-Hansgrohe
Classificacions finals Alejandro Valverde Elia Viviani Miguel Ángel López Nikolay Trusov Bora-Hansgrohe

 

 

Imatge relacionada

Etapa Vencedor Classificació general Classificació per punts Classificació dels joves Classificació de la muntanya Classificació per equips
1 Arnaud Démare Arnaud Démare Arnaud Démare Felix Großschartner Pierre-Luc Périchon Bahrain-Merida
2 Dylan Groenewegen Marc Soler
3 Jonathan Hivert Luis León Sánchez Felix Großschartner
4 Wout Poels Marc Soler Team Sky
5 Jérôme Cousin Jérôme Cousin
6 Rudy Molard Fabien Grellier Mitchelton-Scott
7 Simon Yates Simon Yates Tim Wellens Thomas De Gendt
8 Marc Soler Marc Soler Bahrain-Merida
Final Marc Soler Tim Wellens Marc Soler Thomas De Gendt Mitchelton-Scott

 

Resultat d'imatges de tirreno adriatico

Etapa Vencedor Classificació general Classificació per punts Classificació de la muntanya Classificació dels joves Classificació per equips
1 BMC Racing Damiano Caruso No entregat No entregat Fernando Gaviria BMC Racing
2 Marcel Kittel Patrick Bevin Marcel Kittel Nicola Bagioli
3 Primož Roglič Geraint Thomas Jacopo Mosca Jaime Rosón Team Sky
4 Mikel Landa Damiano Caruso Tiesj Benoot
5 Adam Yates Michał Kwiatkowski Team Astana
6 Marcel Kittel
7 Rohan Dennis
Final Michał Kwiatkowski Jacopo Mosca Nicola Bagioli Tiesj Benoot Team Astana

 

Resultat d'imatges de milan san remo logo

Classificació general
Corredor Equip Temps
1r ITA Vincenzo Nibali Bahrain-Merida 7h 18′ 43″
2n AUS Caleb Ewan Mitchelton-Scott + 0″
3r FRA Arnaud Démare Groupama-FDJ + 0″
4t NOR Alexander Kristoff UAE Emirates + 0″
BEL Jürgen Roelandts BMC Racing + 0″
SVK Peter Sagan Bora-Hansgrohe + 0″
AUS Michael Matthews Sunweb + 0″
DEN Magnus Cort Nielsen Astana + 0″
ITA Sonny Colbrelli Bahrain-Merida + 0″
10è BEL Jasper Stuyven Trek-Segafredo + 0″
11è POL Michał Kwiatkowski Sky + 0″
12è DEN Matti Breschel EF Education First-Drapac + 0″
13è FRA Christophe Laporte Cofidis + 0″
14è ITA Sacha Modolo EF Education First-Drapac + 0″
15è ITA Marco Canola Nippo-Vini Fantini-Europa Ovini + 0″

 

Imatge relacionada

Etapa Vencedor Classificació general Classificació de la muntanya Classificació dels esprints Classificació dels joves Classificació per equips
1 Álvaro Hodeg Álvaro Hodeg Wilmar Paredes Tom Bohli Álvaro Hodeg Bora-Hansgrohe
2 Alejandro Valverde Alejandro Valverde Pierre Latour Matej Mohorič Bahrain-Merida
3 Thomas De Gendt Thomas De Gendt Thomas De Gendt Lluís Mas Bonet Lotto-Soudal
4 Alejandro Valverde Alejandro Valverde Alejandro Valverde Egan Bernal Movistar Team
5 Jarlinson Pantano
6 Maximilian Schachmann
7 Simon Yates Pierre Latour
Final Alejandro Valverde Alejandro Valverde Lluís Mas Bonet Pierre Latour Movistar Team

 

Resultat d'imatges de Volta al País Basc

Etapa Vencedor Classificació general Classificació per punts Classificació de la muntanya Classificació dels joves Classificació per equips
1 Julian Alaphilippe Julian Alaphilippe Julian Alaphilippe Jonathan Lastra Enric Mas Quick-Step Floors
2 Julian Alaphilippe Mark Padun
3 Jay McCarthy Thomas de Gendt
4 Primož Roglič Primož Roglič
5 Omar Fraile Primož Roglič Mark Padun Jack Haig Bahrain Merida
6 Enric Mas Carlos Verona Enric Mas Movistar
Final Primož Roglič Primož Roglič Carlos Verona Enric Mas Movistar

 

Resultat d'imatges de Critèrium del Dauphiné

Etapa Vencedor Classificació general Classificació per punts Classificació de la muntanya Classificació dels joves Classificació per equips
P Michal Kwiatkowski Michal Kwiatkowski Michal Kwiatkowski no entregat Gianni Moscon Team Sky
1 Daryl Impey Brice Feillu
2 Pascal Ackermann Daryl Impey Daryl Impey
3 Team Sky Michal Kwiatkowski
4 Julian Alaphilippe Gianni Moscon Dario Cataldo
5 Daniel Martin Geraint Thomas
6 Pello Bilbao Marc Soler
7 Adam Yates Pierre Latour
Final Geraint Thomas Daryl Impey Dario Cataldo Pierre Latour Team Sky

 

Resultat d'imatges de vuelta a turquia

Etapa Vencedor Classificació general Classificació per punts Classificació de la muntanya Classificació dels esprints Classificació per equips
1 Maximiliano Richeze Maximiliano Richeze Maximiliano Richeze Beñat Txoperena Onur Balkan Quick-Step Floors
2 Sam Bennett Sam Bennett Sam Bennett Sport Vlaanderen-Baloise
3 Sam Bennett
4 Alexey Lutsenko Alexey Lutsenko Aldemar Reyes BMC Racing
5 Álvaro Hodeg
6 Sam Bennett Eduard Prades Grega Bole
Final Eduard Prades Sam Bennett Grega Bole Onur Balkan BMC Racing

 

Resultat d'imatges de mundial ciclismo en ruta masculino logo

Clasificació general

Ciclista

Equip

Temps

1.º ESP Alejandro Valverde España 6 h 46 min 41 s
2.º FRA Romain Bardet Francia + 0 s
3.º CAN Michael Woods Canada + 0 s
4.º NED Tom Dumoulin Países Bajos + 0 s
5.º ITA Gianni Moscon Italia + 13 s
6.º CZE Roman Kreuziger República Checa + 43 s
7.º DEN Michael Valgren Dinamarca + 43 s
8.º FRA Julian Alaphilippe Francia + 43 s
9.º FRA Thibaut Pinot Francia + 43 s
10.º POR Rui Alberto Costa Portugal + 43 s